بازی شورش در شهر یک سگا

بازی شورش در شهر یا در ایران مشهور به شورش در خیابان یا شورش یکی از بهترین بازی های کنسول های قدیمی و کنسول سگا در ایران است که من الان بهش میگم شورش خاطره ها

 اگر هواپیمای آتاری اولین و تأثیر گذارترین بازی ویدئویی در کشورمان باشد بدون شک بازی تأثیر گذار دوم در افزایش تعداد گیمرها و شناساندن بازی ویدئویی در ایران قطعاً شورش در شهر یا Streets Of Rageبوده است که در دهه ی ۷۰ در اکثر کلوپ های ایران وجود داشته است . این بازی برای رقابت با بازی محبوب آن دوران یعنی Final Fight که برای کنسول نیتندو منتشر شده بود وارد بازار شد تا کنسول سگا هم در جهان به همگان شناسانده شود. البته قبل از این بازی بازی هایی همچون تبر طلایی و شینوبی که در زمان خود موجی از تحول رو ارائه کرده بودند منتشر شده بود ولی قابل رقابت با بازی Final Fight شرکت کپکام نبود و در واقع بازی شورش در شهر نیز یک کپی برداری از فاینال فایت و ترکیب آن با تبر طلایی بود و چیز جدیدی را ارائه نکرد و نقطه اوج بازی موسیقی بی نظیر آن بود که توسط آهنگساز مشهور ژاپنی یوزو کوشیرو نوشته شده بود .

این بازی سرآغازی برای یکی از محبوب ترین بازی های سه گانه تاریخ شد . (هر چند هرگز نتوانست در حد فاینال فایت در آن زمان ظاهر شود )

دارای پسوند SMD

برای دانلود روی کلمه دانلود در پایین صفحه کلیک کنید

در صورتی خرابی لینک گزارش دهید تا به روز شود

پسورد فایل ها : www.royalgame.ir

Streets-Of-Rage-1

Streets-Of-Rage-1-1

Streets-Of-Rage-1-2

دانلود

 نظر یادتون نره